Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Goście, goście...

Goście, goście...

W niedzielę, 31 maja br. w naszej gminie gościliśmy delegację Towarzystwa Przyjaciół Poniatowej i Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Poniatowej. Celem wizyty studyjnej była prezentacja dobrych praktyk oraz wymiana doświadczeń w zakresie realizacji przedsięwzięć społeczno-kulturalnych.

Goście rozpoczęli swoją wizytę od Urzędu Gminy Puławy, gdzie mieli okzaję zapoznać się z przykładami działań promocyjnych, kulturalnych i społecznych realizowanych przez naszą gminę. Następnie udali się do Gołębia, gdzie w Izbie Produktu Lokalnego spotkali się z członkami Towarzystwa Przyjaciół Gołębia, a później pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Stawinogi zwiedzali miejscowe zabytki sakralne. Kolejne punkty pobytu znajdowały się w lewobrzeżnej części gminy - Bronowice, w których odbywał się piknik rodzinny, cmentarz wojenny w Polesiu, a na zakończenie krótka wizyta w kościele parafialnym w Górze Puławskiej.

Odwiedziny w Gminie Puławy wzbudziły w naszych gościach z Poniatowej spory entuzjazm a niekiedy wręcz zachwyt. Nawiązana współpraca, wymiana informacji, doświadczeń i pomysłów z pewnością zaprocentują w przyszłości.

Czytany 2386 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start