Przedszkolaki na wakacje!

18 czerwca w Publicznym Przedszkolu im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Górze Puławskiej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 połączone z pożegnaniem sześciolatków, które od września rozpoczną edukację w szkole.

Przed południem grupa dwudziestu czterech sześciolatków pięknymi wierszykami, wzruszającymi piosenkami i pokazem umiejętności tanecznych podczas wykonania ludowego tańca koziorajka pożegnała się ze swoim przedszkolem. Uroczystości towarzyszyło wiele miłych momentów obfitujących w podziękowania dla Pani Dyrektor Mirosławy Kęczkowskiej oraz całego personelu przedszkola. Szczególne podziękowania dzieci skierowały do swojej wychowawczyni – Pani Elżbiety Szczepańskiej. Na pamiątkę edukacji przedszkolnej sześciolatki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe książki.

W równie miłej atmosferze, przy ognisku, popołudniu pożegnała się z przedszkolem i rozpoczęła wakacje grupa przedszkolaków pod opieką Pani Jolanty Szymanek.

Wszystkim przedszkolakom życzymy niezapomnianych i słonecznych wakacji, a sześciolatkom samych szóstek i wielu sukcesów w szkole.