Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Przedszkolaki na wakacje!

Przedszkolaki na wakacje!

18 czerwca w Publicznym Przedszkolu im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Górze Puławskiej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 połączone z pożegnaniem sześciolatków, które od września rozpoczną edukację w szkole.

Przed południem grupa dwudziestu czterech sześciolatków pięknymi wierszykami, wzruszającymi piosenkami i pokazem umiejętności tanecznych podczas wykonania ludowego tańca koziorajka pożegnała się ze swoim przedszkolem. Uroczystości towarzyszyło wiele miłych momentów obfitujących w podziękowania dla Pani Dyrektor Mirosławy Kęczkowskiej oraz całego personelu przedszkola. Szczególne podziękowania dzieci skierowały do swojej wychowawczyni – Pani Elżbiety Szczepańskiej. Na pamiątkę edukacji przedszkolnej sześciolatki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe książki.

W równie miłej atmosferze, przy ognisku, popołudniu pożegnała się z przedszkolem i rozpoczęła wakacje grupa przedszkolaków pod opieką Pani Jolanty Szymanek.

Wszystkim przedszkolakom życzymy niezapomnianych i słonecznych wakacji, a sześciolatkom samych szóstek i wielu sukcesów w szkole.

Czytany 1496 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start