Na wakacjach z aparatem! Ruszył konkurs fotograficzny "Wakacyjna pocztówka z Gminy Puławy"!

Okres wakacyjnych podróży, tych dalszych i bliższych, trwa w najlepsze. Wszystkich, którzy chwile letniego wypoczynku podstanowili spędzić w naszej gminie zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym "Wakacyjna pocztówka z Gminy Puławy".

Wystarczy uwiecznić na zdjęciu wyjątkowe, urokliwe miejsca napotkane podczas wycieczek po Gminie Puławy i wraz z kartą zgłoszeniową dostarczyć do naszego urzędu. Na prace konkursowe czekamy przez całe wakacje, aż do 10 września br. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie.

Szczegóły konkursu określa regulamin, który można pobrać poniżej, wraz z kartą zgłoszeniową.

Warto spróbować swoich sił, bowiem na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ponadto, najlepsze prace zostaną wykorzystane w publikacjach promocyjnych gminy - folderach, pocztówkach, kalendarzach i innych.