Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Na wakacjach z aparatem! Ruszył konkurs fotograficzny "Wakacyjna pocztówka z Gminy Puławy"!

Na wakacjach z aparatem! Ruszył konkurs fotograficzny "Wakacyjna pocztówka z Gminy Puławy"!

Okres wakacyjnych podróży, tych dalszych i bliższych, trwa w najlepsze. Wszystkich, którzy chwile letniego wypoczynku podstanowili spędzić w naszej gminie zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym "Wakacyjna pocztówka z Gminy Puławy".

Wystarczy uwiecznić na zdjęciu wyjątkowe, urokliwe miejsca napotkane podczas wycieczek po Gminie Puławy i wraz z kartą zgłoszeniową dostarczyć do naszego urzędu. Na prace konkursowe czekamy przez całe wakacje, aż do 10 września br. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie.

Szczegóły konkursu określa regulamin, który można pobrać poniżej, wraz z kartą zgłoszeniową.

Warto spróbować swoich sił, bowiem na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ponadto, najlepsze prace zostaną wykorzystane w publikacjach promocyjnych gminy - folderach, pocztówkach, kalendarzach i innych.

Czytany 2259 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start