Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Znamy wykonawcę rozbudowy i przebudowy budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu

Znamy wykonawcę rozbudowy i przebudowy budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu

W piątek, 8 kwietnia br. rozstrzygnięto przetarg na rozbudowę i przebudowę budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu. O realizację tej inwestycji ubiegało się 13 wykonawców a ofertę najkorzystniejszą złożył „Zakład Remontowo-Budowlany” Zbigniew Rachwał z Janowa Lubelskiego. Zaproponowana cena ofertowa, opiewająca na kwotę 6 870 780,00 zł przewyższała jednak wysokość środków zabezpieczonych na rozbudowę szkoły w budżecie gminy.

Podczas wspólnego posiedzenia Komisji Rady Gminy Puławy, które odbyło się w czwartek, 07 kwietnia br. , Wójt Krzysztof Brzeziński apelował do Radnych o zwiększenie środków budżetowych na realizację inwestycji. Popierali go dyrektorzy gołębskich szkół oraz przedstawiciele rad rodziców. Wniosek wójta zyskał aprobatę Rady, która przegłosowała niezbędne zmiany uchwały budżetowej. Otworzyło to drogę do pozytywnego rozstrzygnięcia przetargu i podjęcia kolejnych kroków na drodze rozbudowy budynku szkolnego w Gołębiu.

Czytany 1110 razy
bip nowe
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start