Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin

Kulinarny turniej w Gminie Puławy - czekamy na Truskawkowy Przebój Smaku 2017!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Puławy do udziału w konkursie kulinarnym „Truskawkowy Przebój Smaku 2017”. Do 14 czerwca br. czekamy na zgłoszenia truskawkowych smakołyków, które zachwycą podniebienia komisji konkursowej.

Tak jak w roku ubiegłym, konkurs zostanie przeprowadzony w trakcie trwania Święta Truskawki. Szczegółowe warunki udziału w konkursie znajdują się w regulaminie, który wraz z kartą zgłoszeniową można pobrać poniżej.

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS

za zyciem