Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny

Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło dzień 15 maja Międzynarodowym Dniem Rodziny.

Z tej okazji życzymy wszystkim Państwu, aby w Waszych rodzinach zawsze gościła miłość, szacunek, zrozumienie i zaufanie.

Niech za słowem „rodzina” zawsze kryje się prawdziwa więź i poczucie bezpieczeństwa, a Państwu nie zabraknie sił i czasu by te wartości  należycie pielęgnować.

Krzysztof Brzeziński - Wójt Gminy Puławy
wraz z współpracownikami

logo licznik

Do 7. Święta Truskawki w Gminie Puławy pozostało:
Dni
Godzin/y
Minut/y

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS

za zyciem