Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin

Fotograficzny dziennik budowy - rozbudowa budynku szkolnego w Gołębiu (17.05.2017)

Polecamy galerię zdjęć, prezentuających aktualny poziom zaawansowania rozbudowy i przebudowy budynku szkoły podstawowej i gimnazjum w Gołębiu.

logo licznik

Do 7. Święta Truskawki w Gminie Puławy pozostało:
Dni
Godzin/y
Minut/y

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS

za zyciem