banner e mocni final

Ważne! Wydłużamy termin na złożenie oświadczeń o wysokości strat w uprawach, spowodowanych przymrozkami

Informujemy, że przedłużamy termin składania oświadczeń o wysokości strat w uprawach, poniesionych w wyniku wystąpienia przymrozków.

Oświadczenia można będzie złożyć w Urzędzie Gminy Puławy (pok. 212) do piątku, 26 maja 2017 r.

Druk oświadczenia można pobrać poniżej.

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2