Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin

banner e mocni final

Ogłoszenie Wójta Gminy Puławy w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości gruntowych do oddania w dzierżawę.

Ogłoszenie Wójta Gminy Puławy w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Gminy Puławy przeznaczonych do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym na okres do 3 lat.

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2