Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin

banner e mocni final

"przySTAŃ nad Wisłą" z Gminy Puławy - zapraszamy przed telewizory!

„przySTAŃ nad Wisłą” to nowy, cykliczny program emitowany na antenie TVP3 Lublin, który ukazuje piękno nadwiślańskich zakątków Lubelszczyzny. Wśród wyjątkowych miejsc, jakie odwiedziła kamera telewizyjna znalazła się także Gmina Puławy.

Zapraszamy do obejrzenia najbliższego odcinka „przySTANI nad Wisłą”, już w najbliższy poniedziałek 7 sierpnia 2017 r. o godz. 18:00, oczywiście na antenie TVP3 Lublin. Powtórka we wtorek i sobotę, pomiędzy 19:30 a 20:00.

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2