Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin

banner e mocni final

"PrzySTAŃ nad Wisłą" z Gminy Puławy

Piękno nadwiślańskiej przyrody, historia, tradycja i pełni pasji mieszkańcy - o największych bogactwach Gminy Puławy opowiada najnowszy odcinek programu "PrzySTAŃ nad Wisłą", który ukazał się 7 sierpnia 2017 r. na antenie TVP3 Lublin.

Program jest wciąż dostępny na stronie internetowej lubelskiej telewizji: http://lublin.tvp.pl/33517984/7-sierpnia-2017

Gorąco polecamy!

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2