Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin

banner e mocni final

Przekazanie placu budowy - Przebudowa skrzyżowania dróg wojewódzkich Nr 874, 738 i 743 (ulice Radomska, Kozienicka i Janowiecka) w miejscowości Góra Puławska wraz z zainstalowaniem sygnalizacji świetlnej

Przekazanie placu budowy - Przebudowa skrzyżowania dróg wojewódzkich Nr 874, 738 i 743 (ulice Radomska, Kozienicka i Janowiecka) w miejscowości Góra Puławska  wraz z zainstalowaniem sygnalizacji świetlnej

9 sierpnia 2017 r. przedstawiciele Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach oraz Gminy Puławy, z udziałem inspektorów nadzoru inwestorskiego, przekazali plac budowy pod realizację inwestycji pn. „Przebudowa skrzyżowania dróg wojewódzkich Nr 874, 738 i 743 (ulice Radomska, Kozienicka i Janowiecka) w miejscowości Góra Puławska wraz z zainstalowaniem sygnalizacji świetlnej”.

Wykonawcą robót budowlanych będzie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A., zaś wartość zawartej umowy wynosi 937 462,67 zł.

Maksymalny okres realizacji: 100 dni.

Dotacja z budżetu Gminy Puławy dla Województwa Lubelskiego to kwota 300 000,00 zł.

Szczegółowe informacje na temat realizowanej inwestycji dostępne są pod adresem:

Jesteśmy przekonani, że przebudowa skrzyżowania w Górze Puławskiej oraz zainstalowanie sygnalizacji świetlnej, o które od lat wnioskowali przedstawiciele Gminy Puławy z Wójtem Krzysztofem Brzezińskim na czele, przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym zwłaszcza z udziałem pieszych.

Przypominamy również, że aby doszło do realizacji tego niezwykle istotnego dla mieszkańców zadania, niezbędne było opracowanie dokumentacji projektowej, której koszt w wysokości niemal 80 000 zł został w całości sfinansowany z budżetu Gminy Puławy.

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2