Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin

banner e mocni final

Trwa przebudowa drogi powiatowej Bronowice - Dobrosławów - dawna DK12

Trwają prace przy realizowanej wspólnie z Powiatem Puławskim inwestycji, obejmującej przebudowę drogi powiatowej Nr 2519L na odcinku droga wojewódzka 738 – Bronowice – Dobrosławów - dawna droga krajowa 12.

Prace drogowe obejmują odcinek o długości niespełna 6 kilometrów. Obecnie wykonywana jest druga warstwa nawierzchni asfaltowej.

Przypominamy, że na realizację projektu pozyskane zostały środki finansowe w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 - 2019” w wysokości 1 666 666,00 zł, zaś dotacja z budżetu Gminy Puławy dla Powiatu Puławskiego to kwota 850 000,00 zł.

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2