Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin

banner e mocni final

Przebudowa budynku Publicznego Przedszkola w miejscowości Góra Puławska

Trwają prace budowlane w budynku przedszkola mające na celu dostosowanie obiektu do wymagań obowiązujących przepisów przeciwpożarowych. Zamontowano już m.in.: drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, urządzenia służące usuwaniu dymu, oświetlenie awaryjne oraz wydzielono klatki schodowe stanowiące pionowe drogi ewakuacji.

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2