Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin

banner e mocni final

Nowy numer "Kuriera Gminy Puławy"

Na nadchodzący weekend polecamy nowy numer Kuriera Gminy Puławy. W wydaniu znalazło się wiele praktycznych informacji oraz relacji z najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce na terenie naszej gminy na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Życzymy owocnej lektury!

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2