banner e mocni final

Ważna informacja dla mieszkańców - przyjmowanie zużytych opon wstrzymane do odwołania!

Informujemy, iż ze względu na brak możliwości technicznych od 9 października 2017 r. Zakład Usług Komunalnych w Puławach wstrzymał do odwołania przyjmowanie zużytych opon, tj. odpadów o kodzie 16 01 03.
Przyczyną tej decyzji jest trwający od wielu miesięcy problem z przekazywaniem do recyklingu tego rodzaju odpadów, natomiast nagromadzona ilość osiągnęła limit technologiczny Instalacji.
O ewentualnym wznowieniu przyjmowania zużytych opon Zaklad Usług Komunalnych w Puławach poinformuje na swojej stronie internetowej www.zuk.pulawy.pl.

przystan banner

500 plus logo MRPiPS