banner e mocni final

XVII Dni Kultury Chrześcijańskiej w Górze Puławskiej - zaproszenie

Od 15 do 22 października potrwa tegoroczna, 17. edycja Dni Kultury Chrześcijańskiej w Górze Puławskiej. Cały tydzień będzie obfitował w liczne wystawy, koncerty, spotkania, spektakle teatralne i filmowe, wśród których każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś interesującego.

Szczegółowy program znajduje się na plakacie i w ulotce informacyjnej.

Gorąco polecamy i zapraszamy!

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2