Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin

banner e mocni final

Spotkanie informacyjno-organizacyjne dot. szkoleń z projektu e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści

W najbliższą środę (11 października) o godz. 16:30 w świetlicy GOK w Borowej odbędzie się spotkanie informacyjno-organizacyjne dotyczące szkoleń komputerowych w ramach projektu "e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści".

Zapraszamy zarówno osoby, które już złożyły ankiety zgłoszeniowe, jak i te, które jeszcze tego nie zrobiły a są zainteresowane udziałem w bezpłatnych szkoleniach.

Kolejna tura szkoleń będzie odbywała się w Szkole Podstawowej w Borowej, dlatego na spotkanie zapraszamy przede wszystkim mieszkańców Borowej, Skoków, Matyg i Borowiny.

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2