Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin

banner e mocni final

NLab: Nevada-Lubelskie Acceleration Bridge - zaproszenie na konferencję gospodarczą do Lublina

17 października 2017 r. w Lublinie odbędzie się „NLab: Nevada-Lubelskie Acceleration Bridge” - międzynarodowe wydarzenie zorientowane na nawiązanie współpracy i wymianę doświadczeń pomiędzy przedstawicielami biznesu z całego świata. W Lublinie gościć będzie biznesowa delegacja, na której czele stanie Brian Sandoval – Gubernator Stanu Nevada.

Konferencja i zaplanowane dyskusje panelowe będą doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych z partnerami reprezentującymi jeden z najbardziej przyjaznych dla rozwoju biznesu stan w USA. Stany Zjednoczone utrzymują pozycję największej i najbardziej zaawansowanej pod względem technologicznym gospodarki na świecie.

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej www.invest.lubelskie.pl

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2