Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Licealiści z "Batorego" z wizytą w Gminie Puławy

Licealiści z "Batorego" z wizytą w Gminie Puławy

Kilkunastoosobowa grupa uczniów klasy II „a” Pallotyńskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego w Lublinie gościła w piątek, 27 października 2017 r. w Gminie Puławy. Młodzieży towarzyszył Ksiądz Dyrektor Andrzej Zelek SAC, Pani Profesor Jadwiga Kozdra oraz Pani Profesor Jadwiga Lis.

Podczas wizyty w Urzędzie Gminy, uczniowie wzięli udział w wyjątkowej lekcji samorządności i zaangażowania obywatelskiego. Dyskutowali z Wójtem Krzysztofem Brzezińskim i pracownikami urzędu o podstawach funkcjonowania wspólnoty samorządowej oraz wyzwaniach i troskach, jakie spoczywają na barkach gmin i ich włodarzy. Młodzież zadawała wnikliwe i bardzo dojrzałe pytania.

Kolejnym punktem pobytu był Puławski Park Naukowo-Technologiczny, gdzie uczniowie wzięli udział m.in. w warsztatach z preparatyki kosmetyków, poprowadzonych przez członków Studenckiego Koła Naukowego „Bioaktywni”.

Finałem podróży po gminie był Gołąb, w którym młodzież odwiedziła Izbę Produktu Lokalnego oraz zwiedziła sakralne skarby renesansu lubelskiego – Kościół parafialny i Dom Loretański – pod przewodnictwem Proboszcza Ks. Jerzego Węzki.

Czytany 261 razy
bip nowe

truskawka banner na www

POMOC PRAWNA BANNER

przystan banner

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy