banner e mocni final

IV Mistrzostwa Puław w badmintonie - zaproszenie

Ognisko TKKF "Chemik" Puławy zaprasza do udziału w IV Mistrzostwach Puław w badmintonie, które odbędą się w niedzielę, 5 listopada br. w Szkole Podstawowej nr 10 w Puławach.

Swój udział w turnieju można zgłosić do soboty, 4 listopada br. Zawody są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących jak i zaawansowanych graczy. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej: http://www.badminton.pulawy.pl/regulamin-iv-mistrzostw-pulaw-w-badmintonie-05-11-2017r/

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Wójta Gminy Puławy.

przystan banner

500 plus logo MRPiPS