banner e mocni final

Akcja "Wzorowa Łazienka" - głosuj na Szkołę Podstawową w Borowej!

Szkoła Podstawowa w Borowej bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Wzorowa Łazienka”, w której główną nagrodą jest generalny remont i aranżacja szkolnych łazienek o wartości 30 000,00 zł. Dla stu placówek, które uzyskają największą liczbę głosów przewidziano nagrody pocieszenia w postaci rocznych zapasów środków czystości.

Aby wesprzeć szkołę należy oddać swój głos za pośrednictwem strony internetowej: https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/2138

Głosowanie trwa do końca listopada.

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2