Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Pamiętamy o naszych bohaterach

Pamiętamy o naszych bohaterach

Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to czas, w którym szczególną troską otaczamy groby naszych bliskich. Przy tej okazji warto pamiętać także o mogiłach bohaterów wojennych oraz innych osób, które zapisały się na kartach naszej lokalnej historii.

Od kilku lat samorząd gminny upamiętnia miejsca pochówku poległych żołnierzy a także groby zasłużonych mieszkańców Gminy Puławy. Tylko w tym roku pozostawiono na cmentarzach ok. 50 zniczy i ok. 30 donic z kwiatami.

Pragniemy tym działaniem objąć możliwie jak najwięcej grobów, dlatego czekamy na sygnały z Państwa strony. Będziemy wdzięczni za informacje o lokalizacji miejsc pochówku żołnierzy, partyzantów i innych osób, zasłużonych dla społeczeństwa Gminy Puławy. Można je przekazywać osobiście (Urząd Gminy Puławy, pok. 212), telefonicznie (81 889 05 02) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.).

Czytany 324 razy
bip nowe

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start