banner e mocni final

Pamiętamy o naszych bohaterach

Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to czas, w którym szczególną troską otaczamy groby naszych bliskich. Przy tej okazji warto pamiętać także o mogiłach bohaterów wojennych oraz innych osób, które zapisały się na kartach naszej lokalnej historii.

Od kilku lat samorząd gminny upamiętnia miejsca pochówku poległych żołnierzy a także groby zasłużonych mieszkańców Gminy Puławy. Tylko w tym roku pozostawiono na cmentarzach ok. 50 zniczy i ok. 30 donic z kwiatami.

Pragniemy tym działaniem objąć możliwie jak najwięcej grobów, dlatego czekamy na sygnały z Państwa strony. Będziemy wdzięczni za informacje o lokalizacji miejsc pochówku żołnierzy, partyzantów i innych osób, zasłużonych dla społeczeństwa Gminy Puławy. Można je przekazywać osobiście (Urząd Gminy Puławy, pok. 212), telefonicznie (81 889 05 02) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.).

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2