banner e mocni final

Wspólnie uczcijmy Narodowe Święto Niepodległości!

Przed nami 11 listopada - dzień który upamiętnia odzyskanie przez naszą Ojczyznę niepodległości, utraconej wraz z trzecim rozbiorem Polski aż na 123 lata.

Wójt Gminy Puławy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego uczczenia Narodowego Święta Niepodległości i pamięci o bohaterach, którzy walczyli i oddawali życie w imię wolności i suwerenności Polski.

Program wydarzeń i uroczystości związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2017 r.:

Góra Puławska

Godz. 10:00 - Msza Święta w intencji Ojczyzny w Kościele parafialnym pw. św. Wojciecha w Górze Puławskiej
Godz. 11:00 - Koncert pieśni żołnierskiej pt. "Gdzie są chłopcy z tamtych lat" w wykonaniu Towarzystwa Przyjaciół Góry Puławskiej oraz dzieci i młodzieży z miejscowej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

Gołąb

Godz. 16:30 - uroczystość przy pomniku na skwerze: warta honorowa pełniona przez harcerzy z 21. Drużyny Harcerskiej „ASTRA”, modlitwa za poległych, złożenie wieńców przez uczniów szkół oraz zaproszonych gości.
Godz. 16:45 - Msza Święta w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym pw. św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu
Godz. 17:10 - Koncert zespołu „APLAUZ” ze Szkoły i Gimnazjum w Gołębiu oraz młodzieży z GOK w Gołębiu

Wysokie Koło

Godz. 9:00 - Msza Święta w intencji Ojczyzny w Sanktuarium NMP Królowej Różańca Świętego w Wysokim Kole oraz część artystyczna w wykonaniu dzieci i młodzieży szkolnej
Godz. 10:00 - Część artystyczna w wykonaniu dzieci i młodzieży szkolnej; następnie złożenie kwiatów na cmentarzu wojennym w Wysokim Kole

Zarzecze

Godz. 10:00 - Msza Święta w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym pw. św. Józefa Oblubieńca w Zarzeczu

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2