banner e mocni final

Na dwa kije do Gołębia! Zapraszamy na Jesienny Rajd Nordic Walking

Fundacja BezMiar już 18 listopada zaprasza wszystkich entuzjastów, miłośników i fanatyków nordic walkingu oraz osoby ceniące sobie aktywny wypoczynek na kolejny Jesienny Rajd Nordic Walking.

W listopadową sobotę o godzinie 11.00 spotykamy się na czerwonym szlaku nordic walking w Gołębiu. Uczestnicy wyruszą z Bonowa na dwie trasy (do wyboru) : ok.5 km i ok.10 km. Zakończenie rajdu przy ognisku, kiełbaskach i gorącej zupie również na Bonowie.

Aby wyruszyć  należy się zapisać oraz dokonać opłaty w wysokości 15 zł/osoby. Mieszkańcy Gminy Puławy są zwolnieni z opłat.

Zapisy i opłaty na Rajd przyjmowane są drogą internetową do dnia 15 listopada 2017 r. (środa) do godziny 24.00 link do zapisów : http://bieganie.bezmiar.org/index.php/jrnw2017zpisy

Można również zapisać się telefonicznie dzwoniąc pod numer 668 724 699

WPŁATY: prosimy dokonywać na konto fundacji w tytule wpłaty wpisując imię i nazwisko uczestnika:
Raiffeisen Bank Polska S.A.
72 1750 0012 0000 0000 3615 9146

W trakcie rajdu organizatorzy zapowiadają spotkanie i trening z bardzo utalentowanymi i utytułowanymi zawodnikami nordic walking zarówno z Gminy Puławy, Lubelszczyzny i Europy.

Zapraszamy!

Jesienny Rajd Nordic Walking jest współfinansowany ze środków Gminy Puławy w ramach wsparcia realizacji zadania publicznego o charakterze pożytku publiczego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2017 r.

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2