11 listopada bądźmy dumni z naszej flagi!

Co oznaczają barwy występujące na Fladze Rzeczypospolitej Polskiej? Czerwień symbolizuje ogień i krew a także cnotę waleczności i odwagi, zaś biel wyraża wodę, czystość i niepokalanie. Piękne wartości, które wyraża flaga RP są symbolem naszej narodowej tożsamości oraz chwalebnej historii Narodu Polskiego.

Przed nami 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Bądźmy dumni z naszej flagi! Wywieśmy ją na naszych domach jako znak naszego patriotyzmu i miłości do Ojczyzny!