banner e mocni final

Jubileusz 40. lecia Klubu Sportowego "Hetman" Gołąb

W sobotę, 18 listopada 2017 r. zarząd, członkowie, zawodnicy oraz sympatycy „Hetmana” Gołąb wspólnie świętowali zakończenie sezonu piłkarskiego a zarazem jubileusz 40. lecia istnienia Klubu. Spotkanie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Gołębiu.

Klub Sportowy „Hetman” Gołąb przez cztery dekady swojej działalności wychował wiele pokoleń młodych piłkarzy. Delegacja samorządu Gminy Puławy, na czele z Wójtem Krzysztofem Brzezińskim złożyła członkom zarządu i zasłużonym działaczom podziękowania za wieloletnią, pełną zaangażowania, społeczną pracę, codzienny wysiłek i troskę o rozwój Klubu.

Życzymy „Hetmanowi” dalszych sukcesów w szkoleniu i wychowywaniu sportowych talentów, najlepszych wyników w tabeli oraz niesłabnącej sympatii kibiców.

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2