Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Spotkanie seniorów w Gołębiu

Spotkanie seniorów w Gołębiu

W środę, 22 listopada 2017 r. odbyło się spotkanie sprawozdawczo-wyborcze działającego w Gołębiu koła terenowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Jego głównym punktem było podsumowanie działalności organizacji na przestrzeni ostatnich pięciu lat oraz wybór zarządu na kolejną kadencję.

W spotkaniu uczestniczył osobiście Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński oraz przedstawicielki Zarządu Okręgowego PZERII – Pani Ewa Dobraczyńska, Pani Jadwiga Pacek i Pani Stefania Polak. Dotychczasowa Przewodnicząca koła – Pani Danuta Kursa złożyła obszerną relację z bardzo aktywnej działalności gołębskich seniorów, po czym przystąpiono do wyborów nowego zarządu.

Kierowanie kołem jednogłośnie powierzono Pani Danucie Kursie, Zastępcą Przewodniczącej została wybrana Pani Halina Bąkała. Pani Krystyna Miazga będzie pełniła funkcję Skarbnika, a Pani Barbara Mazur i Pani Maria Kursa zostały wybrane Członkami Zarządu.

Wójt Krzysztof Brzeziński podziękował seniorom za dotychczasową, owocną współpracę, aktywną działalność i reprezentowanie gminy podczas licznych wydarzeń kulturalnych. Zapewnił także o swojej otwartości na kolejne wspólne przedsięwzięcia.

Czytany 332 razy
bip nowe

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start