banner e mocni final

Spotkanie seniorów w Gołębiu

W środę, 22 listopada 2017 r. odbyło się spotkanie sprawozdawczo-wyborcze działającego w Gołębiu koła terenowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Jego głównym punktem było podsumowanie działalności organizacji na przestrzeni ostatnich pięciu lat oraz wybór zarządu na kolejną kadencję.

W spotkaniu uczestniczył osobiście Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński oraz przedstawicielki Zarządu Okręgowego PZERII – Pani Ewa Dobraczyńska, Pani Jadwiga Pacek i Pani Stefania Polak. Dotychczasowa Przewodnicząca koła – Pani Danuta Kursa złożyła obszerną relację z bardzo aktywnej działalności gołębskich seniorów, po czym przystąpiono do wyborów nowego zarządu.

Kierowanie kołem jednogłośnie powierzono Pani Danucie Kursie, Zastępcą Przewodniczącej została wybrana Pani Halina Bąkała. Pani Krystyna Miazga będzie pełniła funkcję Skarbnika, a Pani Barbara Mazur i Pani Maria Kursa zostały wybrane Członkami Zarządu.

Wójt Krzysztof Brzeziński podziękował seniorom za dotychczasową, owocną współpracę, aktywną działalność i reprezentowanie gminy podczas licznych wydarzeń kulturalnych. Zapewnił także o swojej otwartości na kolejne wspólne przedsięwzięcia.

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2