Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Konkurs na logotypy profilaktyczne rozstrzygnięty

Konkurs na logotypy profilaktyczne rozstrzygnięty

W piątek, 17 listopada 2017 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny, którego przedmiotem były loga dla Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy.

Komisja konkursowa w składzie: Pan Andrzej Turlewicz – przewodniczący oraz Pani Renata Bielawska i Pan Tadeusz Abraszek – członkowie, oceniła 33 prace zgłoszone przez uczniów szkół z terenu Gminy Puławy.

Zwycięskie logo dla GKRPA namalował Adam Pankiewicz z kl. II Gimnazjum w Gołębiu. Jury wyróżniło ponadto Wojciecha Tomasika i Izabellę Rajkowską – oboje z kl. VII Szkoły Podstawowej w Opatkowicach.

Najładniejsze logo dla Zespołu Interdyscyplinarnego namalowała Amelia Łukasik z kl. IIb Gimnazjum w Gołebiu, zaś wyróżnienia przyznano Dominice Gawędzie z kl. IIa Gimnazjum w Gołębiu oraz Magdalenie Semeniuk z kl. VII Szkoły Podstawowej w Bronowicach.

Serdecznie gratulujemy laureatom a wszystkim uczestnikom dziękujemy za trud włożony w przygotowanie prac konkursowych. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Urzędzie Gminy Puławy na początku grudnia.

Czytany 414 razy
bip nowe

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start