banner e mocni final

Ogłoszenie o wydawaniu żywności potrzebującym mieszkańcom Gminy Puławy

W ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa na lata 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, w dniu 28 listopada 2017 roku wolontariusze puławskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej Oddział Lubelski będą wydawali żywność.

W godzinach 8.00-11.00 zapraszamy mieszkańców Gołębia i sołectw znajdujących się po prawej stronie Wisły, zaś od 11.00-15.00 zapraszamy mieszkańców Góry Puławskiej i miejscowości po lewej stronie Wisły. Do uzyskania pomocy GOPS w Puławach zgłosił 450 beneficjentów, którzy w tym dniu otrzymają następujące artykuły spożywcze (łącznie 6 400 kg): ryż, ser żółty, powidła śliwkowe, filet z makreli w oleju, szynka drobiowa i szynka wieprzowa.

Przypominamy o zabraniu mocnych siatek. Żywność jak w latach poprzednich pochodzi z Banku Żywności w Lublinie.

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2