banner e mocni final

XII Konkurs - Wystawa Modeli Kartonowych w Gołębiu

Tradycyjnie, w pierwszy weekend grudnia (2-3.12.2017) Gołąb na dwa dni stanie się modelarską stolicą Polski.

Zapraszamy wszystkich miłośników modeli z kartonu, militariów, okrętów, lotnictwa i architektury, do podziwiania wystawy konkursowej, która będzie prezentowana w świetlicy, na pierwszym piętrze budynku OSP w Gołębiu (ul. Puławska 8).

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2