banner e mocni final

Bank BGŻ BNP Paribas uruchomił nowy punkt kasowy w Puławach

Informujemy, że dla Państwa wygody Bank BGŻ Paribas S.A. uruchomił – oprócz oddziału na ul. Centralnej 9 – dodatkowy punkt kasowy, w którym mieszkańcy Gminy Puławy mogą dokonywać wpłat gotówkowych z tytułu swoich zobowiązań na rachunki prowadzone w Banku dla jednostek gminy.

Punkt znajduje się w Puławach na ul. Sieroszewskiego 6 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00. Dodatkowe informacje znajdują się do pobrania poniżej.

przystan banner

500 plus logo MRPiPS