banner e mocni final

Ślubowanie klas pierwszych w Gołębiu

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Gołębiu są już pełnoprawnymi uczniami!

29 listopada 2017 r. odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. Dwudziestu podopiecznych wychowawczyni klasy I Pani Agaty Wiadrowskiej-Jasiochy wobec licznie zgromadzonych rodziców zapewniło, że będą dobrze się uczyć, szanować szkołę i kochać Polskę. Serdecznie witamy w gronie społeczności szkolnej i życzymy wielu radosnych chwil w murach szkoły i jak najlepszych ocen!

przystan banner

Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach, zapisz się do newslettera.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2