Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Uczniowie z Gołębia zawitali do Urzędu Gminy Puławy

Uczniowie z Gołębia zawitali do Urzędu Gminy Puławy

W dniach 28 i 30 listopada 2017 r. gościliśmy w Urzędzie Gminy Puławy uczniów klas III Gimnazjum im. Kanclerza Koronnego Jerzego Ossolińskiego w Gołębiu oraz klasy VII Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Gołębiu.

Uczniowie wzięli udział w niecodziennej lekcji wychowania obywatelskiego. Podczas spotkania z Wójtem Krzysztofem Brzezińskim oraz pracownikami urzędu młodzież miała możliwość poznania zadań związanych z różnymi dziedzinami życia oraz zdobycia wiedzy z zakresu funkcjonowania gminy. Dziękujemy za owocne spotkanie i zachęcamy młode pokolenie mieszkańców Gminy Puławy do kreatywnego uczestnictwa w życiu lokalnej społeczności.

Czytany 363 razy
bip nowe

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start