Zapraszamy na kolędowanie przy gminnych szopkach - 14 stycznia 2018 r. (niedziela) o 18:00 w Górze Puławskiej i Gołębiu

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania! Już w najbliższą niedzielę (14 stycznia 2018 r.) spotkamy się przy szopkach w centrach Gołębia i Góry Puławskiej, by wspólnym śpiewem jeszcze raz wyrazić radość z narodzenia Bożej Dzieciny.

W ubiegłym roku dzięki staraniom Wójta oraz Pracowników Urzędu Gminy, a także przy wsparciu mieszkańców i Gminnego Ośrodka Kultury powstała pierwsza, gminna szopka w centrum Gołębia. W tym roku wspólnie wybudowaliśmy kolejną na skwerze w Górze Puławskiej.

Zarówno w Gołębiu jak i w Górze Puławskiej rozpoczniemy ok. godz. 18:00, po wieczornych Mszach Świętych. Zapraszamy całe rodziny!