"O mnie, o Tobie, o nas" - promocja nowej publikacji Towarzystwa Przyjaciół Góry Puławskiej

fot. Antoni Sarba

„O mnie, o Tobie, o nas” – pod takim tytułem ukazała się najnowsza publikacja Towarzystwa Przyjaciół Góry Puławskiej, która uzupełniła cykl „Kartki z historii Góry Puławskiej i okolic”. Książka jest zbiorem poezji Pani Małgorzaty Skomry, przeplatanej ilustracjami autorstwa Pani Marty Andały i Pani Anny Borkowskiej.

W czwartek, 11 stycznia 2018 r. w bibliotece szkoły w Górze Puławskiej odbyło się spotkanie promocyjne tomiku, połączone z wernisażem prac malarskich ilustratorek. Wydarzenie spotkało się w dużym zainteresowaniem, a salę biblioteczną dość szczelnie wypełnili miłośnicy kultury, rodzina i znajomi autorek. Obecni byli m.in. Pan Mariusz Płoszaj-Mazurek – Dyrektor KOKPiT i Prezes Kazimierskiej Konfraterni Sztuki, Ks. Marek Kucharski, Pan Norbert Staszak – Z-ca Wójta Gminy Puławy oraz Pan Paweł Kamola – Sekretarz Gminy. Atmosfera spotkania była bardzo miła, wręcz rodzinna. Każdy mógł liczyć na chwilę rozmowy i osobistą dedykację.

Publikacja powstała przy wsparciu finansowym Gminy Puławy, jako realizacja zadnia publicznego o charakterze pożytku publicznego w zakresie kultury i dziedzictwa narodowego.

truskawka banner na www

przystan banner