banner e mocni final

Zwrot podatku akcyzowego dla rolników - rozpoczynamy przyjmowanie wniosków

Od 1 do 28 lutego 2018 r. potrwa przyjmowanie wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Wraz z wnioskiem należy złożyć faktury VAT (lub ich kopie), potwierdzające zakup paliwa w okresie od 1 sierpnia 2017 r. do 31 stycznia 2018 r.

Szczegółowe informacje dostępne są m.in. na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi: https://bip.minrol.gov.pl/Informacje-Branzowe/Zwrot-podatku-akcyzowego

Wzór wniosku można także pobrać poniżej.

przystan banner

500 plus logo MRPiPS