banner e mocni final

Bank Spółdzielczy w Końskowoli świętował 40-lecie działalności

W sobotę, 27 stycznia 2018 r. w uroczystej scenerii Pałacu Czartoryskich w Puławach odbyła się gala jubileuszowa z okazji 40-lecia Banku Spółdzielczego w Końskowoli.

Placówka od wielu lat owocnie współpracuje z Gminą Puławy, m.in. wspierając organizację Święta Truskawki. Bank jest także operatorem bankomatu, znajdującego się w Gołębiu w sklepie „Groszek”.

Podczas gali Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński został uhonorowany Złotą Odznaką za zasługi dla polskiej bankowości spółdzielczej.

Wieczór uświetniły występy muzyczne i taneczne.

Panu Prezesowi dr Krzysztofowi Zawadzkiemu, Członkom Zarządu, Rady Nadzorczej oraz Pracownikom Banku składamy serdeczne gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności na dalsze lata działalności.

przystan banner

500 plus logo MRPiPS