"Mały Głos" 2018 - Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej w Puławach

Miejskie Przedszkole Nr 13 w Puławach oraz Joy Academy – Akademia Radości zapraszają dzieci w wieku 4-6 lat do udziału w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Mały Głos” 2018. Małych solistów oceni Komisja Artystyczna pod przewodnictwem Pana Romualda Lipko, znanego z występów w legendarnej „Budce Suflera”.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Puławy. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie, który dostępny jest do pobrania poniżej.