banner e mocni final

Trwają spotkania sprawozdawcze OSP w Gminie Puławy

Trwa rozpoczęta z końcem stycznia seria zebrań sprawozdawczych w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych, działających na terenie Gminy Puławy. Podczas spotkań druhowie podsumowują swoją działalność w 2017 r.

W zebraniach uczestniczy osobiście Wójt Gminy Puławy - Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Puławach Pan Krzysztof Brzeziński wraz z przedstawicielami gminnej administracji. W części spotkań bierze udział Pan Grzegorz Podhajny – Komendant Powiatowy PSP w Puławach bądź przedstawiciel jednostki, a także Ks. Jerzy Węzka – Proboszcz Parafii w Gołębiu, zarazem pełniący posługę Powiatowego Kapelana Straży Pożarnych w Puławach.

W piątek, 2 lutego 2018 r. odbyły się zebrania w jednostkach OSP w Kajetanowie i Dobrosławowie, natomiast w sobotę, 3 lutego spotkali się druhowie z Gołębia, Kowali i Opatkowic.

przystan banner

500 plus logo MRPiPS