Ramki do tablic rejestracyjnych czekają na mieszkańców Gminy Puławy

Choć święta już dawno za nami, w Gminie Puławy wciąż czekają prezenty dla mieszkańców! W odpowiedzi na liczne pytania i prośby z Państwa strony, przygotowaliśmy nową partię ramek do tablic rejestracyjnych z logo gminy i hasłem „Owocnej podróży!”.

Jak można je zdobyć? Wystarczy zgłosić się do Urzędu Gminy Puławy (Punkt Obsługi Interesanta, pok. 8 na parterze) w godzinach pracy, tj. od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 15:30. Zapraszamy!