Z Góry Puławskiej do Dobrosławowa – przekazanie samochodu pożarniczego Star

Z końcem 2017 r. służbę w Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze Puławskiej rozpoczął nowy, średni samochód ratowniczo-gaśniczy MAN TGM 18.340 4X4 BB, zakupiony przez Gminę Puławy za nieco ponad 760 tys. zł. Zastąpił on pojazd marki Star GBA 2,5/16, który teraz trafił do jednostki OSP w Dobrosławowie.

Uroczyste przekazanie pojazdu, w obecności przedstawicieli obu jednostek oraz Wójta Krzysztofa Brzezińskiego odbyło się w środę, 7 lutego 2018 r.