Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

"Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Gminie Puławy

"Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Gminie Puławy

Po raz kolejny uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Puławy sprawdzili swoją wiedzę z zakresu ochrony przeciwpożarowej. We wtorek, 27 lutego 2018 r. w Urzędzie Gminy Puławy odbyły się gminne eliminacje  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

W konkursie uczestniczyło 22 uczniów, podzielonych na dwie grupy wiekowe. W pierwszej, obejmującej uczniów klas od I do VI szkół podstawowych pierwsze miejsce zdobyła Lena Szymanek ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Gołębiu. Drugie miejsce zajęła Patrycja Matysiak ze Szkoły Podstawowej w Leokadiowie, zaś trzecie – Krystian Jasik ze Szkoły Podstawowej w Opatkowicach.

Drugą grupę tworzyli uczniowie klas VII szkół podstawowych oraz gimnazjaliści. Tu największą wiedzą wykazała się Hanna Kozak z Gimnazjum im. Kanclerza Koronnego Jerzego Ossolińskiego w Gołębiu. Na drugim miejscu uplacował się Wiktor Linek ze Szkoły Podstawowej w Borowej a na trzecim Krystian Pyra z Gimnazjum w Gołębiu.

Zmaganiom uczestników pilnie przypatrywało się jury w składzie: Paweł Kamola, Teresa Maj, kpt. Łukasz Wiejak z Komedy Powiatowej Straży Pożarnej w Puławach, Jarosław Chmielewski i Beata Niemiec.

Wszystkim uczniom gratulujemy wysokiego poziomu wiedzy a zwycięzcom życzymy powodzenia w zmaganiach na szczeblu powiatowym. Podziękowania kierujemy do nauczycieli, pod okiem których dzieci przygotowywały się do konkursu.

Czytany 320 razy
bip nowe
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start