ODBIÓR ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO ORAZ ODPADÓW POZOSTAŁYCH

ODBIÓR ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO
ORAZ ODPADÓW POZOSTAŁYCH

Odpady odbierane będą wyłącznie od mieszkańców Gminy Puławy przez pracowników firmy odbierającej odpady, we wskazanych poniżej dniach i lokalizacjach, w godz. od 7:00 do 15:00.

Lokalizacje kontenerów do zbiórki odpadów:

Termin Miejscowość Lokalizacja kontenerów
08.03.2018 r. GOŁĄB Parking przy kościele parafialnym
15.03.2018 r. GÓRA PUŁAWSKA Parking przy cmentarzu parafialnym
22.03.2018 r. BRONOWICE Parking przy strażnicy OSP
29.03.2018 r. LEOKADIÓW Parking przy strażnicy OSP

Odpady należy dostarczyć na miejsce zbiórki wyłącznie we wskazanych dniach i godzinach.

ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRYCZNY I ELEKTRONICZNY to kompletne urządzenia zasilane prądem lub bateriami. Zaliczamy do nich m.in. pralki, lodówki, komputery, telefony, świetlówki i żarówki energooszczędne, telewizory, radia, odtwarzacze mp3, żelazka, wiertarki, telefony komórkowe itp.

ODPADY POZOSTAŁE to m.in. przeterminowane środki ochrony roślin, farby, tusze, lakiery, przepracowane oleje, opakowania po ww. środkach oraz zużyte opony.