XIV Targi Pracy i Edukacji w Puławach - 21 marca 2018 r.

W środę, 21 marca 2018 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach odbędą się XIV Targi Pracy i Edukacji.

Ideą Targów jest umożliwienie bezpośredniego kontaktu osobom poszukującym pracy z pracodawcami, przeprowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych oraz rozpoczęcie procesów rekrutacyjnych w połączeniu z ofertą edukacyjną naszego regionu. Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym plakacie.

truskawka banner na www

przystan banner