ZOBACZ KONIECZNIE!

Bieżące informacje z gminnych inwestycji

Obserwowany od dłuższego czasu w skali całego kraju istotny spadek ilości ofert składanych w przetargach publicznych, jak również znaczący wzrost cen ofertowych, dały o sobie znać również w naszej gminie.

W przetargu nieograniczonym na pierwszy etap przebudowy ulicy Żuławy w Gołębiu (wraz z chodnikiem i kanalizacją deszczową) złożono tylko dwie oferty, których kwoty znacznie przekraczały sumę przeznaczoną w budżecie gminy na realizację prac. W związku z tym, Zamawiający był zmuszony do unieważnienia postępowania, co nie oznacza rezygnacji z wykonania powyższych robót. Już dzisiaj został ogłoszony ponowny przetarg, z nieco dłuższym niż pierwotnie zakładano terminem wykonania inwestycji.

Przypominamy również, że do 19 kwietnia swoje oferty mogą składać firmy zainteresowane wykonaniem kanalizacji sanitarnej do miejscowości Sadłowice. Informacje na temat prowadzonych przez Gminę Puławy oraz jej jednostki organizacyjne przetargów i zaproszeń do składania ofert, jak też ich wyniki, są zamieszczane na bieżąco w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Puławy.

truskawka banner na www

przystan banner