Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Bieżące informacje z gminnych inwestycji

Bieżące informacje z gminnych inwestycji

Obserwowany od dłuższego czasu w skali całego kraju istotny spadek ilości ofert składanych w przetargach publicznych, jak również znaczący wzrost cen ofertowych, dały o sobie znać również w naszej gminie.

W przetargu nieograniczonym na pierwszy etap przebudowy ulicy Żuławy w Gołębiu (wraz z chodnikiem i kanalizacją deszczową) złożono tylko dwie oferty, których kwoty znacznie przekraczały sumę przeznaczoną w budżecie gminy na realizację prac. W związku z tym, Zamawiający był zmuszony do unieważnienia postępowania, co nie oznacza rezygnacji z wykonania powyższych robót. Już dzisiaj został ogłoszony ponowny przetarg, z nieco dłuższym niż pierwotnie zakładano terminem wykonania inwestycji.

Przypominamy również, że do 19 kwietnia swoje oferty mogą składać firmy zainteresowane wykonaniem kanalizacji sanitarnej do miejscowości Sadłowice. Informacje na temat prowadzonych przez Gminę Puławy oraz jej jednostki organizacyjne przetargów i zaproszeń do składania ofert, jak też ich wyniki, są zamieszczane na bieżąco w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Puławy.

Czytany 427 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start