ZOBACZ KONIECZNIE!

Przetargi na inwestycje w Gminie Puławy - poszukiwani wykonawcy na budowę kanalizacji w Sadłowicach i przebudowę ul. Żuławy w Gołębiu

Gmina Puławy, w drodze ogłoszonych przetargów, poszukuje aktualnie wykonawców dla dwóch inwestycji – budowy kanalizacji sanitarnej do Sadłowic oraz przebudowy ul. Żuławy w Gołębiu.

Poniżej znajdują się linki do dokumentacji przetargowych:

Budowa kanalizacji sanitarnej do miejscowości Sadłowice - termin składania ofert do 19 kwietnia 2018 r.

Przebudowa drogi gminnej Nr 107483L – ulicy Żuławy w miejscowości Gołąb (etap I) - od km 0 + 000 do km 0 + 420 - termin składania ofert do 24 kwietnia 2018 r.

truskawka banner na www

przystan banner