ZOBACZ KONIECZNIE!

Znamy projektanta parkingu przy budynku szkoły w Borowej

Wybrano wykonawcę, który opracuje kompletną dokumentację projektowo – kosztorysową budowy parkingu na terenie przy Szkole Podstawowej w Borowej. O realizację tego zamówienia ubiegało się 5 firm. Najkorzystniejszą ofertę złożyło biuro „Projekty Drogowe” Marcin Gajewski z Puław.

Koszt opracowania projektu wyniesie 5 166,00 zł a termin realizacji zamówienia wynosi 2 miesiące od dnia zawarcia umowy.

Kolejny krok, czyli wykonanie parkingu, planowany jest jeszcze w tym roku.

truskawka banner na www

przystan banner