ZOBACZ KONIECZNIE!

Budowa drogi ekspresowej S12 na terenie Gminy Puławy - dodatkowe informacje

Przypominamy, że 16 kwietnia 2018 r. (poniedziałek) o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej w Leokadiowie rozpocznie się 2 z cyklu 3 spotkań informacyjnych, dotyczących budowy drogi ekspresowej S12 na odcinku węzeł „Radom Południe” (z węzłem) – Puławy (węzeł Bronowice na obwodnicy Puław).

Poniżej można pobrać dodatkowe materiały informacyjne tj. agendę spotkania oraz formularz badania opinii społecznej. Informujemy także, że wszystkie informacje dotyczącego tego projektu można znaleźć na stronie internetowej: http://s12-radom-pulawy.pl/

Zeszyt do wyrażania opinii do prezentowanych materiałów dostępny jest w budynku Urzędu Gminy Puławy przy ul. Dęblińskiej 4, 24-100 Puławy w Biurze Obsługi Interesanta pok. nr 10 w godzinach pracy urzędu w dniach od 9 kwietnia do dnia 11 maja 2018 r.

truskawka banner na www

przystan banner