Wyścig o pierwszą łubiankę sezonu rozpoczęty! Zapraszamy do truskawkowych konkursów

Do tegorocznej edycji Święta Truskawki w Gminie Puławy pozostało niespełna dwa miesiące. Jak co roku, wśród wielu atrakcji dla mieszkańców przygotowaliśmy liczne konkursy.

Plantatorów zapraszamy do zabawy w wyścig o pierwszą łubiankę sezonu oraz najdorodniejszą truskawkę. Czekamy także na zgłoszenia do trzeciej edycji plebiscytu o tytuł "Plantatora Roku Gminy Puławy". Pozostałych zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym, artystycznym, na najpiekniejsze stoisko oraz wyborach Miss Truskawki.

Regulaminy i karty zgłoszeniowe dostępne są w zakładce 8. Święto Truskawki w Gminie Puławy.

truskawka banner na www

przystan banner